Aktualne oferty pracy

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK poszukuje osoby na stanowisko:

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Radzyń Podlaski, woj. lubelskie

Ogólny zakres obowiązków:

Ø    - podejmowanie działań w sprawie bieżącej obsługi i remontów urządzeń elektrycznych

Ø     -wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych

Ø     - utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym

Ø     - diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych

Ø     - konserwacja, naprawa i modernizacja systemów zasilania procesów produkcyjnych

Ø     - praca w systemie zmianowym

Wymagania:

Ø          wykształcenie minimum średnie techniczne – kierunkowe (elektryka, elektronika,  elektromechanika i pokrewne)

Ø  uprawnienia w zakresie eksploatacji i pomiarów urządzeń elektroenergetycznych

min. do 1kV, mile widziane do 20kV

Ø  umiejętność samodzielnej budowy instalacji elektrycznych

Ø  umiejętność budowy i montażu rozdzielnic na podstawie schematów elektrycznych

Ø  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Ø  dodatkowo mile widziana znajomość budowy silników trójfazowych, urządzeń mechanicznych oraz zainteresowania w kierunku automatyki

Oferujemy:

Ø   - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Ø   - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Ø   - ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji

Ø   - wynagrodzenie wg siatki płac uwzględniającej poziom rynkowy

Ø   - pakiet socjalny

Ø   - pracę w przyjaznej atmosferze

Aplikacje proszę przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@spomlek.pl /w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska/ lub składać osobiście w siedzibie SM Spomlek, ul. Kleeberga 12 w Radzyniu Podlaskim, dział kadr

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z  29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych
tekst jednolity: Dz. U. 2015.2135 ze zm.).

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK

producent marki Serenada i Skarby Serowara

poszukuje Kandydatów na stanowisko

BRYGADZISTA AUTOMATYKÓW

miejsce pracy: CHOJNICE, woj. pomorskie

Opis stanowiska:

-  prowadzenie dokumentacji wzorcowania przyrządów kontrolno-pomiarowych

-  ustalanie harmonogram czasu pracy podległych pracowników

-  organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników

-  nadzór nad sprawnością oraz legalizacją urządzeń wzorcujących

-  gospodarkę częściami zamiennymi

Wymagania:

 -     wykształcenie kierunkowe

-       staż pracy min. 5 lat w dziale utrzymania ruchu

-           wiedza fachowa w zakresie sterowania urządzeń produkcyjnych

-           umiejętność samodzielnego przewidywania i rozwiązywania problemów natury technicznej

-      rozwinięte kompetencje interpersonalne

Oferujemy:

 - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

      - warunki wynagrodzenia na poziomie płacy rynkowej

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@spomlek.pl

Aplikacje można przysyłać na adres SM Spomlek. Więcej w zakładce "Jak aplikować".