Aktualne oferty pracy

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK poszukuje osoby na stanowisko:

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK

producent marki Serenada i Skarby Serowara

poszukuje Kandydatów na stanowisko

BRYGADZISTA AUTOMATYKÓW

miejsce pracy: CHOJNICE, woj. pomorskie

Opis stanowiska:

-  prowadzenie dokumentacji wzorcowania przyrządów kontrolno-pomiarowych

-  ustalanie harmonogram czasu pracy podległych pracowników

-  organizowanie oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników

-  nadzór nad sprawnością oraz legalizacją urządzeń wzorcujących

-  gospodarkę częściami zamiennymi

Wymagania:

 -     wykształcenie kierunkowe

-       staż pracy min. 5 lat w dziale utrzymania ruchu

-           wiedza fachowa w zakresie sterowania urządzeń produkcyjnych

-           umiejętność samodzielnego przewidywania i rozwiązywania problemów natury technicznej

-      rozwinięte kompetencje interpersonalne

Oferujemy:

 - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

      - warunki wynagrodzenia na poziomie płacy rynkowej

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@spomlek.pl

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z  29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych
tekst jednolity: Dz. U. 2015.2135 ze zm.).

Spółdzielcza Mleczarnia SPOMLEK,

Oddział w Młynarach

poszukuje Kandydata na stanowisko

 INSTRUKTOR SKUPU SUROWCA

 Miejsce pracy:

MŁYNARY, woj. warmińsko-mazurskie

Ogólny zakres obowiązków:

-  współpraca z gospodarstwami w ramach przydzielonego terenu działania w zakresie poprawy jakości mleka

-  monitoring i kontrola przydzielonych gospodarstw

-  prowadzenie wymaganej dokumentacji

-  nadzór nad gospodarstwami, monitorowanie produkcji

-  doradztwo rolnicze

Wymagania:

-  wykształcenie wyższe rolnicze, zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne

-  komunikatywność, umiejętność prowadzenia negocjacji oraz organizacji pracy

-  prawo jazdy kat. B

-  doświadczenie na pokrewnym stanowisku mile widziane

-  obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

-      zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-      rozwój zawodowy

-      samochód służbowy i inne narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

-       ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) w formie elektronicznej na adres:  rekrutacja@spomlek.pl

Prosimy również o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z  29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. 2015.2135 ze zm.).

Aplikacje można przysyłać na adres SM Spomlek. Więcej w zakładce "Jak aplikować".