Aktualności

Obrazek dla aktualności
20.09.2017 |
Serowy Król przyjechał z Olsztyna

V Ogólnopolski Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa za nami. Zostały nagrody i wyróżnienia. Serowego Króla w kategorii serów długodojrzewających otrzymały nasze Skarby Serowara. Hitem Serowym oznaczono markę Old Poland - Grand Radamer i Grand Gouda.

- Festiwal w Olsztynie jest prestiżową imprezą dla mleczarstwa, w związku z tym nagrody przyznane przez grono zacnych gości są dla nas wyjątkowe i ważne. Doceniają nie tylko jakość i smak naszych produktów, ale również pracę ludzi, ich doświadczenie. Serowy Król i Hit serowy brzmi dumnie, dlatego  będziemy się nim chwalić – mówi Monika Grzeszuk z działu marketingu, uczestniczka festiwalu.

Festiwal odbył się w dniach 16-17 września w Hotelu Omega w Olsztynie. Wystawcami były  mleczarnie niemal z całej Polski. Prezentowały sztandarowe produkty oraz mnóstwo nowości. Z roku na rok siła tej imprezy jest coraz większa,  o czym świadczy przede wszystkim rosnąca liczba wystawców i odwiedzających. Pojawiają się tam koneserzy serów i  twarogów, którzy szukają niecodziennych smaków, jak również inspiracji kulinarnych. W spotkaniu prezentowane były również produkty  marki Skarby Serowara, wśród których największym powodzeniem cieszył się ser Bursztyn. – Jak wszystkie  smaki serów  jakie tu próbowałem mogę wymieszać i zapomnieć, tak smaku Bursztyna, Rubina i Szafira zapomnieć się nie da. To perła wśród serów – powiedział jeden z odwiedzających stoisko Spomleku. To powód do dumy i wielki szacunek dla załogi naszej firmy.

 

 

Foto:

Anna Garczewska- Murzyn „Przegląd Mleczarski”