Jak zostać naszym Dostawcą?

Wystarczy jedynie skontaktować się z działem surowcowym. My wyślemy do Państwa Instruktora Służby Surowcowej, który udzieli szczegółowych informacji dotyczących warunków współpracy, polityki cenowej oraz odpowie na wszelkie pytania. Podczas wizyty Instruktor pobierze także próbkę mleka, która posłuży do wykonania badań laboratoryjnych; zawartość tłuszczu, białka, określanie mocznika oraz ilość komórek somatycznych i bakterii. Wyniki z badań trafiają do Kierownika Wydziału Surowcowego. Jeśli parametry spełniają wymagania (komórki do 400 tyś. bakterie do 100 tyś.) kierownik kontaktuje się z rolnikiem celem poinformowania o zatwierdzeniu gospodarstwa do odbioru mleka przez SM Spomlek. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy kontraktacyjnej oraz wypełnienie dokumentacji dotyczącej gospodarstwa.

Po podpisaniu umowy Dostawca włączany jest do bazy SM Spomlek     i następuje ustalenie harmonogramu odbioru surowca w danym miesiącu kalendarzowym.

Spółdzielnia oferuje  rolnikom  szeroko  rozwiniętą  sprzedaż  produktów  potrzebnych  przy  hodowli  krów  (nasiona  kukurydzy,  pasze,  nawozy,  folie kiszonkarskie,  minerały,  środki  higieny  itp.)  po  korzystnych  cenach,  w  rozliczeniu  z  dostaw  mleka. Wystarczy, że skontaktujesz się z działem surowcowym.

 

Zachęcamy do współpracy