Program Grantowy "Spomlek - Działaj Z Pasją"

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek od wielu lat aktywnie wspiera działania instytucji, których celem jest rozwój społeczności lokalnej i pielęgnowanie wartości dobra wspólnego.

Z tego powodu, z początkiem 2014 roku postanowiliśmy uruchomić program grantowy „Spomlek – Działaj z pasją”, do udziału w których chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić.

Celem programu jest wspieranie projektów, które przyczyniają się do aktywizowania szeroko rozumianej społeczności lokalnej, grup dzieci, młodzieży i dorosłych, promowania aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym poprzez rozwijanie i dzielenie się zainteresowaniami sportowymi, kulturalnymi, ekologicznymi, zdrowotnymi, edukacyjnymi, a także poprzez organizację innych działań na rzecz dobra wspólnego.


Wnioski o przyznanie grantu będą przyjmowane cztery razy w roku.  Aktualnie trwa czwarty nabór wniosków, którego termin upływa 30 września 2014 r.  Wszystkie szczegółowe informacje znajdą Państwo w regulaminie poniżej.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania i do… Działania z pasją!

 

Granty przyznane w czwartej turze naboru wniosków 2014 r. (aplikacje składane do 30.09.2014 r.) www.spomlek.pl/aktualnosci2.php

Granty przyznane w trzeciej turze naboru wnioskóww 2014 r. (aplikacje skłądane do 30.06.2014 r).

 

 

Granty przyznane w pierwszej turze naboru wniosków w 2014 roku (aplikacje składane do 30.01.2014 r.)

Granty przyznane w drugiej naboru wniosków w 2014 roku (aplikacje składane do 30.03.2014 r.)

 

 

Regulamin programu grantowego "Działaj z pasją" do pobrania

Logotypy programu do pobrania TUTAJ